Brak dostępu do postów

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Brak dostępu do postów

Postautor: Asiunia » środa, 18 kwietnia 2012, 19:52

Dlaczego po kliknięciu na temat z głównej Bochnianina i po zalogowaniu się na forum otrzymałam info,że nie mam odpowiednich uprawnień do przeczytania tego postu?
Nie chodzi o moja ciekawość ,bo sprawa raczej przykra ale o pomoc w ewentualnym odnalezieniu.....

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Brak dostępu do postów

Postautor: karmelek » środa, 18 kwietnia 2012, 20:29


Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Brak dostępu do postów

Postautor: Asiunia » środa, 18 kwietnia 2012, 20:42

Do "karmelek".
Dzięki za info bo ostatnio mam też kłopot z dodaniem fotek z "krowami' i muszę chyba doczytać zasady bo pewnie się coś pozmieniało. Ale dzięki.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Brak dostępu do postów

Postautor: karmelek » środa, 18 kwietnia 2012, 21:15

Ostatnio forum działa jak działa - jak napotkasz problem - pisz : )

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość