Logika zespołu...

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rexim
Częsty gość
Posty: 88
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 12:59
Kontaktowanie:

Logika zespołu...

Postautor: Rexim » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 12:53

Witam. Chciałbym poznać waszą logikę dodawania komentarzy na stronie.
Wielokrotnie dodawałem komentarze, które nie łamały zasad i nie zostały dodane.
Dziś w komentarzach o Sezonie Motocyklowym ujrzałem komentarz następujący:

do popiel
83.29.XX.XX

2012-04-08 16:24:59

a ty jakiś jeb...y jesteś, to według ciebie motocyklista = ateista? jak tak to powodzenia i nie pal tyle.


Moje pytanie brzmi - czy ktoś to w ogóle kontroluje? Pozwalacie na wulgarne obrażanie innych użytkowników? Może trochę szacunku dla innych? Proszę o refleksję nad tym, co powinno się dodawać, a co nie...

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Logika zespołu...

Postautor: przemo » wtorek, 10 kwietnia 2012, 18:59

Moderatorzy forum nie moderują komentarzy serwisu Bochni@nina. Pytania kieruj na redakcja@bochnianin.pl


Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości