Inwigilacja prywatnych wiadomości?

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
usterki
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: środa, 13 października 2010, 23:02
Kontaktowanie:

Inwigilacja prywatnych wiadomości?

Postautor: usterki » piątek, 30 grudnia 2011, 20:57

Czy prywatne wiadomości na forum są przez kogoś kontrolowane? Czy działają na zasadzie ja wysyłam, a za chwilę mój odbiorca może ją już przeczytać? Z tego co widzę to te wiadomości są chyba gdzieś przetrzymywane i po zatwierdzeniu przez admina wysyłane dalej, tak jak ma to miejsce przy komentarzach do artykułów.
Wysłałem do jednego z użytkowników forum wiadomość, a ona ciągle tkwi w folderze do wysłania. Nie mam z nim innego kontaktu, a to wysyłanie trwa już 1 dobę. Co się tutaj dzieje :?:

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Inwigilacja prywatnych wiadomości?

Postautor: karmelek » piątek, 30 grudnia 2011, 21:42

Pisałem to już kilkukrotnie. Wynika to z takiej a nie innej architektury systemu i nieco błędnego tłumaczenia, jakie jest zainstalowane na serwerze. Obecność wiadomości w folderze "Do wyslania" oznacza, że adresat nie odczytał jej jeszcze. W nowszych tłumaczeniach jest już chyba "Nieodczytane". Co do pomysłu z moderowaniem PW - zaręczam, większość z nas ma znacznie ciekawsze rzeczy do roboty w wolnym czasie.

usterki
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: środa, 13 października 2010, 23:02
Kontaktowanie:

Re: Inwigilacja prywatnych wiadomości?

Postautor: usterki » piątek, 30 grudnia 2011, 23:51

Dzięki za wyjaśnienie, bo to jest strasznie denerwujące kiedy wyświetla informację, że wiadomości są w folderze do wysłania.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości