Z życia gminy - propozycja nowego działu

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
qwer40
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 13 stycznia 2011, 10:47
Kontaktowanie:

Z życia gminy - propozycja nowego działu

Postautor: qwer40 » czwartek, 13 stycznia 2011, 11:32

Bardzo sobie cenię działalność Bochnianina i tego forum. Jestem od 20 lat związany z tym miastem ale chyba nieco bardziej z gminą. Czy sądzicie , że to dobre miejsce żeby i o niej tu podyskutować ?
Dzieje sie sporo ciekawych rzeczy, które rzadko kiedy wychodzą poza poszczególne miejscowości a mogą dać obraz działania całej gminy i ułatwić ocenę osób za nią odpowiedzialnych.
Ostatnio zmieniony piątek, 14 stycznia 2011, 16:26 przez przemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono temat

po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: z życia gminy

Postautor: po prostu ja » czwartek, 13 stycznia 2011, 13:54

Póki co, to chyba nie ma wielkiego wyboru. A bochnianin.pl jest na razie jedynym portalem, na który zaglądają nie tylko mieszkańcy Bochni, ale również całego powiatu z możliwością wypowiedzenia się na poszczególne tematy. Więc pomysł uważam za świetny! Choć może załóż bardziej konkretny temat.
Pozdrawiam ;)

qwer40
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 13 stycznia 2011, 10:47
Kontaktowanie:

Re: z życia gminy

Postautor: qwer40 » czwartek, 13 stycznia 2011, 14:51

Osobnych tematów mozna by zakładać dziesiątki ale wtedy główna kwestia uległaby rozmyciu przez to ze gmina jest bardzo duza i kazda miejscowość boryka sie ze swoimi problemami, ale wspólnym mianownikiem wszystkich często jest działanie Urzędu Gminy - a ściślej niektórych jej pracowników. Cenie i szanuje wójta i pewnie - sądząc po wynikach ostatnich wyborów- nie jestem w tym odosobniony, i dla tego MAM NADZIEJĘ , że o pewnych sytuacjach wójt poprostu nie wie - bo jesli wie i je toleruje to by żle wróżyło .
Tu widze rolę internautów : pokazać i napiętnować nieprawidłowości, zmusić do reakcji.

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: z życia gminy

Postautor: podatnik » czwartek, 13 stycznia 2011, 16:10

Osobiście sugerowałbym rozmowę z redaktorami Bochnianina /naczelny/ i zaproponowałbym tak jak jest na forum Życie miasta utworzenie Życie Gminy.
Jestem za takim rozwiązaniem bo Bochnia to nie tylko Miasto ale również Gmina.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: z życia gminy

Postautor: cod » czwartek, 13 stycznia 2011, 16:16

mozna dorzucic na glownej stronie jakis odnosnik do zycia i spraw gminnych mozna umieszczac newsy z gminy tak jak nieraz pojawiaja sie info z MALOPOLANINA - ale zamiast systemu komentarzy zeby wszystko dzialalo jak osobny dzial forum

40i4
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 19:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: z życia gminy

Postautor: 40i4 » czwartek, 13 stycznia 2011, 16:37

:D
Ostatnio zmieniony piątek, 14 stycznia 2011, 18:56 przez 40i4, łącznie zmieniany 7 razy.

po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: z życia gminy

Postautor: po prostu ja » czwartek, 13 stycznia 2011, 17:51

Z pewnością macie rację. Ale Bochnia to nie tylko miasto i jej mieszkańcy, nie tylko gmina, ale również centrum powiatu. Może warto na Bochnianinie założyć forum każdej gminie. W każdej się coś dzieje. :)

Poland
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 16 maja 2010, 23:25
Kontaktowanie:

Re: Z życia gminy - propozycja nowego działu

Postautor: Poland » piątek, 28 października 2011, 20:27

Popieram ten pomysł i nawet mogę pomagać przy dziale Gminy Trzciana i ewentualnie Gminy Łapanów. Warto by stworzyć też działy dla gmin wliczając to też Gminę Bochnia.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości