Chcę zgłosić usunięcie postu (SWOJEGO) - z kim załatwić?

Uwagi Użytkowników dotyczące działania Forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
grzegorzsi
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 19 grudnia 2013, 20:52
Kontaktowanie:

Chcę zgłosić usunięcie postu (SWOJEGO) - z kim załatwić?

Postautor: grzegorzsi » niedziela, 12 stycznia 2014, 20:22

Witam
Chciałbym zgłosić prośbę o usunięcie mojego postu. Niestety sam nie mogę tego zrobić z poziomu mojego konta. Wysłałem już dwa zgłoszenia do moderatora, jako wiadomość prywatna, ale te wiadomości nie widnieją w folderze "wysłane" tylko "do wysłania" i nie jestem pewny, czy to w ogóle dochodzi.
Jak inaczej mogę to załatwić?
Pozdrawiam

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Chcę zgłosić usunięcie postu (SWOJEGO) - z kim załatwić?

Postautor: karmelek » niedziela, 12 stycznia 2014, 23:07

Odezwij sie na PM albo zaraprotuj swoj wlasny post.

grzegorzsi
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 19 grudnia 2013, 20:52
Kontaktowanie:

Re: Chcę zgłosić usunięcie postu (SWOJEGO) - z kim załatwić?

Postautor: grzegorzsi » poniedziałek, 13 stycznia 2014, 18:06

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość z informacją o który post chodzi.
Pozdrawiam serdecznie

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi Użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość