W którym miejscu jestem w stanie dostać tego rodzaju meble w

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tymekalex91
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2016, 14:12
Kontaktowanie:

W którym miejscu jestem w stanie dostać tego rodzaju meble w

Postautor: tymekalex91 » poniedziałek, 12 grudnia 2016, 09:38

Dzień dobry, potrzebuje pomocy. Ostatnio, przeszukując Internet natrafiłam na ciekawą koncepcję mebli firmy - kłopotem jest to, iż ten producent mebli jest z Niemiec i nie wiem pojęcia czy można dostać ich meble w naszym kraju. Posiadają bardzo ciekawe aranżacje i chętnie bym jedną z nich widziała w swojej firmie. Problemem jest to, że nie znam niemieckiego i nie napiszę do nich. Szukałam informacji w internecie o tej firmie, ale wszystko jest po niemiecku. Może, ktoś z was zetknął się ze zbliżonymi meblami w naszym kraju. Będę wdzięczna za odsyłacze do takich stron.

monweg
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 1 grudnia 2008, 11:16
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: W którym miejscu jestem w stanie dostać tego rodzaju meble w

Postautor: monweg » środa, 14 grudnia 2016, 22:37

Witam,
Oj chyba słabo Pani szukała;)
JFM Furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakow 110/114
02-256 Warschau
Polen

E-Mail: biuro@jfmfurniture.pl

Telefon:. +48 22 862 47 59
Fax: +48 22 862 47 58

Pozdrawiam
Monika

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości