Perkusista Poszukuje zespołu!!!

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dawd1513
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 18 września 2014, 17:58
Kontaktowanie:

Perkusista Poszukuje zespołu!!!

Postautor: dawd1513 » czwartek, 25 września 2014, 18:00

Cześć mam 16 lat gram na perkusji od 4 lat oraz chodzę na lekcje, szukam zespołu najlepiej na wesela, studniówki itp, z disco polo mam opanowane bardzo dużo kawałków tak, że mogę siadać i "grzać" :D interesuje mnie młody zespół ale nie "zielony" tylko w miarę dobry, mieszkam w Proszówkach nie ma problemu z miejscem na próby, mam duży dom :) posiadam perkusje akustyczną Mapex V

Kontakt:
Tel: 882797369
Facebook: Dawid Chudy
E-mail: dawidchudy999@interia.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości