Paranormal activity.

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Pv66
Bardzo towarzyski
Posty: 287
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2008, 17:39
Kontaktowanie:

Paranormal activity.

Postautor: Pv66 » sobota, 13 października 2012, 21:34

Witam czy ktoś wie gdzie w bochni można zapisać się do jakiegoś składu itp żeby pograć w piłke na hali nożną bądź koszykowke lub ostatecznie siatkowke?? ;)

byłbym bardzo wdzięczny za napisanie jakiegos terminu gdzie gracie itp. jaka cena za wstep.. Nie jestem z bochni i nie mam wielu znajomych ktorzy mogli by cos doradzić.

Przyszedłbym do gry sam lub ze znajomym.

kalimata
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 2 grudnia 2010, 18:18
Kontaktowanie:

Re: Paranormal activity.

Postautor: kalimata » poniedziałek, 15 października 2012, 18:13

Jak nie masz znajomości to w Bochni jest problem z takimi rzeczami..

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Paranormal activity.

Postautor: Ulver » poniedziałek, 15 października 2012, 22:28

Pv66. Wybierz się na rozgrywki BLHPN ( nie wiem czy hula liga, czy sezon się dopiero zacznie :roll: ) i zagadaj z chłopami. Najlepiej z II ligi ( chociaż to nie reguła ). Jeżeli masz pojęcie o grze to możesz dołączyć do jakiejś drużyny, kiedy będą ciupać w pilę w ramach treningu. Ewentualnie popytaj tam ludzi ( widzów ), czy ktoś gdzieś nie gra.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości