Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: takiktosik » piątek, 12 października 2012, 11:12

Ostrzegam wszystkich forumowiczów, lecz nie tylko - za żadne skarby tego świata nie idźcie do kina na ten gniot ! Brak słów w słownikach świata, by opisać tą quasifilmową porażkę, po prostu brak słów! Nie dajcie się broń Boże omamić kampanii reklamowo-promocyjnej tego chłamu, czy to w tv, czy w radiu! Ten "film" to wstyd dla kinematografii !

Miałem to (nie)szczęście, że dostałem od znajomej bilet na pokaz przedpremierowy. Nie jestem geniuszem z matematyki, ale udało mi się policzyć, że mniej więcej zaraz po połowie filmu z sali wyszło 7 osób, 15 minut później 3, a 20 minut przed końcem kolejne 5 ... Nie będe opisywać min widzów po skończeniu seansu oraz epitetów pod adresem Bitwy pod Wiedniem ...

Jeśli brak Wam wiary w to, co napisałem - poszukajcie opinii oraz recenzji na temat filmu, albo not np. na filmweb.pl
PS. Jesli będziecie szukać recenzji Pana Raczka - nie znajdziecie, ten człowiek po prostu najmądrzej na świecie - bojkotuje ten film. DO tego stopnia, że nie pójdzie na niego do kina, bo wystarczająco poniżył się oglądając Kac Vava ...

Tyle w temacie, pozdrawiam kinomanów !

Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: Jurko » piątek, 12 października 2012, 11:34

Ja po prostu nie oglądam polskich filmów lub takich z udziałem polskich aktorów. Jak dotąd się to sprawdza. Od czasów Vinci nie widziałem nic co by się nadawało do oglądania. Szkoda każdego grosza na polską kinematografię i polską telewizję publiczną także.

Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: mareg » piątek, 12 października 2012, 11:54

No powiem że nie dziwi mnie twój post po reklamach i zajawkach od razu czuć było lipą na maxa, wielka,super,międzynarodowa,ekstra,ultra,hiper produkcja a wyszło jak zwykle ciesz się ze nie zapłaciłeś za bilet :) Pozdro!!!

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: belzebub » piątek, 12 października 2012, 17:19

Polskie filmy to gnioty - 90%
Dobre kino skonczyło się na komediach około 2005 roku a najlepsze lata miało 80-90

akryl2
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 30 września 2012, 21:59
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: akryl2 » sobota, 13 października 2012, 10:48

Trafiają sie fajne filmy, ale one są totalnie marginalizowane. Przykładami są chodźby : Wesele, Dom Zły, Róża, albo komedie: Cudownie Ocalony czy Kołysanka.
Ale prawdęą tez jest że 90% filmów to gnioty.
A o Bitwie pod Wiedniem też słyszałem opinie. I na mnie nie zarobią.

edgar
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 17:42
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: edgar » sobota, 13 października 2012, 11:54

żeby cos powiedzieć muszę sam zobaczyć. Szkoda sobotniego wieczoru, ale co tam...

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: takiktosik » sobota, 13 października 2012, 12:28

Edgar - z całym szacunkiem, ale jak ktoś CI powie, że kupa śmierdzi i nie nadaje sie do jedzenia, to też będziesz musiał to sam sprawdzić ? Sorka, za porównanie, ale ten film to po prostu takie kinowe śmierdzące g**** ... Naprawdę szkoda kasy, lepiej wybierz sie na "Uprowadzona 2" albo np. - "Bestie z południowych krain"- ten film miażdży, polecam wszystkim z czystym sumieniem !!!

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: belzebub » sobota, 13 października 2012, 13:17

edgar nie idz, wszedzie piszą że gniot i strata czasu oraz kasy. Na onecie masz na głownej opis

Tak jak ci pisze takiktosik jak masz wydać kase to idz np na uprowadzona 2 bo napewno lepsze ..Jedynka była rewelacyjna więc może odgrzany kotlet będzie równie dobry :)


akryl@ symetria też jest godna polecenia

edgar
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 17:42
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: edgar » niedziela, 14 października 2012, 22:32

no i muszę Wam wszystkim powiedzieć - NIE BYŁEM i dobrze mi z tym. Były inne sprawy...

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: takiktosik » niedziela, 14 października 2012, 22:45

I TY zotań BOHATEREM w swoim domu i mieście ! nie idź do kina na "bitwe pod wiedniem" :lol: :evil: :twisted: :mrgreen:

trufel
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2011, 13:44
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: trufel » poniedziałek, 15 października 2012, 17:41

Ludzie skonczcie sie wytmadrzac ze ''nie chodzicie na polskie filmy'', akurat to nie jest film polski. Ani po polsku, ani polskiego producenta czy reżysera, gra w nich zaledwie kilku polskich aktorów - epizodyczne role. Film dramat.

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: martini » poniedziałek, 15 października 2012, 21:03

Skoro Pani ABC wyszla p 2 minutach z kina cos musi byc na rzeczy..

Awatar użytkownika
BosyBoss
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 23 sierpnia 2005, 21:31
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: BosyBoss » sobota, 20 października 2012, 09:47

Wierzę głęboko, że ci, którzy uważają, iż polskie kino to dno, widzieli chociaż połowę premier z danego roku lub też kilka pozycji z różnych polskich festiwali filmowych, jeśli tak- to z czystym sumieniem mają prawo do tego poglądu.

A co do bitwy pod Wiedniem, to chyba nie trzeba być wielce sprytnym żeby wyczuć, że miał być to kolejny masowy hit, który będzie maszynką do zarabiania pieniędzy. Przykre jest jedynie to, iż twórcy mają ludzi za naprawdę mało myślących i wciska się gnioty jako kino najwyższych lotów. Potem widzowie, którzy idąc za głosem marektingu poszli na Kac Vava, Bitwę pod Wiedniem czy inne "tylko mnie kochaj/szlochaj/ tańcz" myślą, że mają obraz całego polskiego kina.

Jakże to smutne, ale trzeba żyć dalej, więc spadam do kina na "Obławę" :P

Awatar użytkownika
KOKOSPOKO
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 26 października 2012, 15:21
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: KOKOSPOKO » piątek, 26 października 2012, 15:26

Zaletą filmu jest niewątpliwie piękna Bachleda- Curuś... ;>

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bitwa pod Wiedniem - ostrzeżenie

Postautor: Ulver » sobota, 27 października 2012, 12:01


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości