zakup gitary

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
manieek
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2010, 14:29
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: manieek » wtorek, 9 października 2012, 09:54

Prosze spytać o cene kostek jazz III.W krakowie kupiłem za 2zł.Co do gitar jeszcze raz w celu wyjasnienia.Ta sama, identyczny model i nawet rok produkcji może się różnić brzmieniowo.Nie pisze o gitarach w sklepie w sonic czy musiccook, ale ogólnie.Może być tak że w sonicu gitara będzie ładniej wykonana niż ta sama w Krakowie czy gdzie indziej.Po prostu w gitarach produkowanych masowo, za niewielką cenę trafia się więcej bubli.
Jesli obejrzymy taką samą gitarę w Bochni w Tarnowie i Krakowie to okaże się że jedna ma ładniej wykończone progi,.druga może być wygodniejsza, a trzecia będzie dla nas lepiej brzmiała,a jeszcze inna będzie miała wilki na 9 progu...tak to juz jest.

karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: karolinam22 » wtorek, 9 października 2012, 21:42

-- wtorek, 9 października 2012, 20:27 --

witam,mam do sprzedania gitare w bardzo dobrym stanie (prawie wogule nie uzywana)wraz z pokrowcem i dodatkowymi strunami-kolor brązowy ,cena 200 zl nr tel 512550089-tak wygląda;
http://www.google.pl/imgres?q=gitara+kl ... 47&bih=628

Awatar użytkownika
Yavad97
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 11 marca 2012, 21:32
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: Yavad97 » środa, 10 października 2012, 19:15

Czy jest ktoś, kto posiada ukulele na sprzedaż? :)

sssnake
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 6 października 2012, 11:19
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: sssnake » sobota, 13 października 2012, 19:49

do "manieek"
Dzięki za wyjaśnienie, przyda się na pewno! Musze powiedzieć że cenie takie wypowiedzi bo wygląda na to że dużo wiesz w tym temacie i przynajmniej bardzo dobrze wyjaśnisz co i jak. Na forum może jestem zarejestrowany od niedawna ale zaglądałem nie raz i widzę jak ludzie krytykują mnóstwo rzeczy nie mając tak naprawdę o tym zielonego pojęcia. Jeden z użytkowników dołączył mnie do grona ludzi, którzy podali dobrą opinię na temat owego sonica, twierdząc że pisze to ta sama osoba, być może lepiej było dopatrywać się z tej strony niż popatrzyć realnie :?: (bo nie wydaje mi się żeby osoby krytykujące tamtejsze gitary miały rozeznanie po innych sklepach wśród tych samych modeli, które mogły się różnic tak jak mówisz brzmieniem czy lepszym wykonaniem progów itd). Skąd pewność że wśród gitar "produkowanych na masową skale" sonic posiada właśnie same "buble"? i nie staram sie tu reklamowac sklepu czy galerii ale zwrócić uwagę na te opinie wypisywane bezpodstawnie, bo nie tylko przy tym temacie się z tym spotkałem.
Tak więc może by się troszke człowiek zastanowił zanim cos napisze??

Awatar użytkownika
KOKOSPOKO
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 26 października 2012, 15:21
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: KOKOSPOKO » piątek, 26 października 2012, 15:29

Proponuję zajrzeć na allegro. Obecnie rynek jest tak przesycony, że często dobry sprzęt idzie za grosze... Może na początek Squire Stratocaster? To gitary z niższej półki niż Fender ale czasem można trafić dobry model.

oceansouls
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 7 października 2012, 17:52
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: oceansouls » niedziela, 28 października 2012, 10:56

Kupie gitarę elektryczną (używaną).kontakt na Priv

Gamba1122
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2011, 16:35
Kontaktowanie:

Re: zakup gitary

Postautor: Gamba1122 » poniedziałek, 29 października 2012, 21:37

Sprzedam gitare używaną wraz ze wzmacniaczem chetni pisac na pw utworzylem takze nowy temat tak wiec jest tam gg i nr telefonu

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości