Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
Carlos
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 07:22
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Carlos » poniedziałek, 23 lipca 2012, 21:26

Tomo, czytam i oczom nie wierze. Też nie jestem stałym bywalcem klubów, ale od czau do czasu zdarzy mi się iść. W sobotę byłem w boonga i szczerze już tam w życiu nie pójdę. Duszno jak diabli, czego efektem niesamowity smród, syf oczywiście też. Nie wiem komu dowód sprawdzali, ale jak ja wchodziłem to czegoś takiego miejsca nie miało, a w środku widziałem bawiących sie małolatów na oko 16 lat. Bramkarze zachowywali się tak jakby tylko szukali chętnych do bójki, zero kultury. Dotychczas za najbardziej wiejską imprezę w okolicy uważałem bastylie, teraz jednak zdanie zmieniłem. Wydaje mi się też że ceny nieco za wysokie jak na taka imprezę, ( za drinka skasowali 14 zł). Jedyne o czym się nie mogę wypowiedzieć to muzyka, jakoś nie zwróciłem na nia uwagi, ale może faktycznie była niezła bo cała sala ludzi. Może komuś się coś takiego podoba, dla mnie dramat, wiocha i masakra. Żeby nie było że jestem z konkurencji to niczego innego nie będę polecał. W każdym bądź razie nie żałuję że tam poszedłem, bo teraz wiem żeby nigdy więcej tego miejsca nie odwiedzać. Pozdro

Awatar użytkownika
guowamaua
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek, 15 czerwca 2009, 23:19
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: guowamaua » środa, 25 lipca 2012, 00:09

Też byłam tam w sobotę i jak dla mnie ten klub prezentuje się średnio. Po pierwsze wszędzie rezerwacje, nie było gdzie usiąść w spokoju i wypić piwo. Po drugie faktycznie ja też widziałam tam pełno małolat. Po trzecie gorąco tak, że dłużej niż kilka minut nie dało się wytrzymać w środku. Po czwarte o ile do północy muzyka była w porządku to już później DJ chyba pomylił klub z jakimś wiejskim festynem. No ale co do ochroniarzy i barmanek zastrzeżeń mieć nie mogę, ochrona w porządku, jak dla mnie akurat oni powinni być napakowani, a barmanki.. nie wiem co do nich macie, bardzo ładne ;)

ninka
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2012, 18:40
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: ninka » środa, 25 lipca 2012, 16:28

ten lokal to masakra, a pozytywne wpidy pochodza chyba od wlascicieli klubu i osob ktore na nim zarabiaja

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: satori » środa, 25 lipca 2012, 17:47

Nieprawdopodobne na tym forum jest to, że najwięcej do powiedzenia w ocenianiu nowych knajp, pizzerii itp mają użytkownicy którzy mają po max kilka postów. Ja rozumiem, że jest spora konkurencja zwłaszcza w gastronomii spora ale to jest żałosne.. Oczywiście są też tacy, którzy chcą obiektywnie coś ocenić ale mam wrażenie, że są nieliczni a przez takich cudownych krytyków aż nie chce się tego czytać.

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: kasiorek » środa, 25 lipca 2012, 18:08


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Ukasss » środa, 25 lipca 2012, 18:40


Marcell
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 13:01
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Marcell » wtorek, 4 września 2012, 12:51

Wybraliśmy się w sobotę do boonga i jestem przerażony i nie chodzi o wystrój czy o pochodzenie klientów ale smród jaki tam panuje zero wentylacji pełno niedomytych klientów plus pot tworzy mieszankę nie do wytrzymania. Grill na polu jakaś porażka wychodzisz się przewietrzyć bo w środku nie ma czym oddychać i od razu capisz grillem. Ale to wszystko nic knajpa pełna nieletnich pijących alkohol co za tym idzie zarzygany kibel i nie tylko. Nie życzę powodzenia :( :(

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Guru » wtorek, 4 września 2012, 15:01

dla mnie syf jak syf, jak ktoś się chce pobawić to się pobawi, stroj to t-shirt krótkie spodenki białe skarpetki do kolan i adidaski bądz najeczki. W koszuli czy w marynarce widziałem może 2 osoby. Niech się kręci, życze dobrze w koncu to też kilka miejsc pracy.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » wtorek, 4 września 2012, 17:49

Połączenie klubu który był z tym, który jest = totalny SYF z Bundze Bundze - inaczej się tego nie da opisać. Wizyta z cyklu : pierwszy i ostatni raz!

Bogu niech będą dzięki za Małą Cz. !

ninka
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2012, 18:40
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: ninka » wtorek, 4 września 2012, 19:34

A co najgorsze syf jeszcze robią naokoło bywalcy tego klubu rozrzucając butelki, pety i rzygowiny po ulicach. Brawo władze miasta ze wydały zgodę na funkcjonowanie takiej SPELUNY, ktora psuje wizerunek miasta i zatruwa zycie innym. Współczuję sąsiadom tego klubu, bo nocne krzyki pijaków obudzą nawet najbardziej nieczułego na hałas lokatora. Mam nadzieję ze ten syf szybko umrze śmiercią własną z braku klientów. Jakie miejsca pracy, założe się ze tam wszyscy na czarno pracują.

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Guru » środa, 5 września 2012, 18:49

@ninka powiedz to kelnerce czy ochroniarzowi prosto w twarz. A nie mi tu na forum. Znasz powiedzenie " nie życz drugiemu co tobie nie miłe ?" no to poznaj jeśli nie znasz. Wypowiadałem się zarówno na temat syfu syfu jak i pracy .

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: forra » czwartek, 6 września 2012, 10:13

Przechodziliśmy obok z chęcią wstąpienia w sobotę, a nóż będzie nie "elektronicznie". Jednak już na wejściu muzyczne łubu-dubu ze środka, klimat diskotekowy w 100% i to w tym najgorszym znaczeniu.
Ochroniarze twierdzący, że nie wpuszczają nieletnich do środka i że każdy może się bawić, nawet 40stolatkowie, jak się wyluzują, więc szybki test 1 osoba do środka i spodziewany out jak najdalej stamtąd. Cekinowe sukienki do tyłka, chwiejne szpilki i adidaski towarzyszy. Taki w sumie chyba spodziewany obrazek :-) Kto się wpasuje to i pewnie się zabawi, nikogo jednak nie obrażając "nie mój cyrk, nie moje małpy".

InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » czwartek, 6 września 2012, 16:39

Guru sam login mówi o Twoje samoocenie. Myślisz że masz prawo pouczać i oceniać innych mówić im co mają robić i co mają myśleć. Forum nie jest Twoje i jest po to aby każdy mógł się wypowiedzieć i sadząc po ilości postów jakie zamieszczasz korzystasz z tej możliwości w pełni, więc nie wiem dlaczego chcesz narzucać nince co wolno jej pisać a co nie. Znasz takie powiedzenie że w demokracji każdy ma prawo powiedzieć co myśli. Jeśli nie to poznaj. Zgadzam się ninką bo kiedy się tam wybrałem jeszcze zanim weszłam do środka to przywitała mnie dziewczynka wymiocinami które wyskoczyły jej tuz przed wejściem nie wspomnę już o tym co się działo w wc.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: belzebub » czwartek, 6 września 2012, 19:52


InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » piątek, 7 września 2012, 16:49

No tak wytykanie literówek jest najważniejsze. Pozdrawiam Cię skrupulatny Belzebubie

Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: dusiek » sobota, 8 września 2012, 11:01


Nora
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 15:16
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Nora » poniedziałek, 10 września 2012, 10:53

Nie przypominam sobie aby któraś knajpa w Bochni była tak krytykowana nie tylko tutaj ale również na mieście i na bochnianinie po artykule o otwarciu. Wiocha, śmierdzi syf itd ale ciągnie tam tych naszych Bocheńskich mieszczuchów jak muchy do g..na. Przechodziłam koło bb w sobotę i co :D pełno miejskich Bochniaków którzy w głębi duszy chyba lubią takie wiejskie klimaty bo jeśli nie to skąd się ich tam tylu zebrało. Polecam mimo wszystko MCZ.

roleks
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: środa, 27 października 2010, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: roleks » poniedziałek, 24 września 2012, 18:27

czy ktos moze wie co sie dzialo kolo dawnej syrenki aktualnie klub boonga......... soboty na niedziele

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » wtorek, 25 września 2012, 10:14

jak to co ? To co zwykle, banda pijanych idiotów dawała sobie rekreacyjnie po ryjach, tak - dla fun'u. Przecież to normalne przy tego typu spędach w tej spelunie.
Całe towarzystwo przeniosło się z pepe do bungi. Aż bunge zamknęli i jest do wynajęcia ...

Marcell
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 13:01
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Marcell » wtorek, 25 września 2012, 12:45

Może ma ktoś aktualne informacje w sprawie zajścia jakie miało miejsce pod boongą. Czy to prawda że ją zamkli. Nie mam mnie w kraju a fajnie wiedzieć co się w naszej Bochni dzieje.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości