Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » wtorek, 25 września 2012, 13:01

SORKA !!!!!!

Przejęzyczenie straszne. Bunga dalej gra.

PEPE jest do wynajęcia.

InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » środa, 10 października 2012, 09:04

W sobotę otwarcie Bastylii z tego co mnie słuchy dochodzą już niebawem otwarcie nowej knajpy w Bochni znajomi z Mszany coraz rzadziej przyjeżdżają więc chyba boonga boonga będzie miała kłopoty. Nie ukrywam ,że nie martwi mnie to bo to marne miejsce.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » środa, 10 października 2012, 12:57

Inka! Nowa knajpa w Bochni ? Proszę, zdradź garść informacji na ten temat ... Gdzie, jaki rodzaj knajpy ?

Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: Kiyomi » środa, 10 października 2012, 16:32

Mam nadzieję że coś sensownego- klimatyczna knajpa w której będzie można nawet w sobotę posiedzieć przy piwie ze znajomymi przy umiarkowanie cichej muzyce:) Bo czasami w weekend wchodząc do np Chilli trudno usłyszeć własne myśli, a co dopiero znajomych;p

lopatolog
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 05:58
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: lopatolog » środa, 10 października 2012, 23:48


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: cod » czwartek, 11 października 2012, 06:59


InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » czwartek, 11 października 2012, 08:27

A i owszem bardzo lubiłam pepe bo to fajna knajpa dobra muza i fajny klimat, który zepsuli pijani klienci. Chilli nadal jest dla mnie nr 1 ale czy nie mam prawa lubić co mi się podoba. Zawsze dobrze się bawiłyśmy więc nie ma powodu aby ich nie wychwalać co nie znaczy ,że nie zauważałam minusów. Kto z nas nie ma minusów tylko same plusu. Pepe wynajęte a nowy właściciel chyba wyciągnie wnioski więc nie rozumiem po co krytykować coś co jeszcze nie zostało otwarte. Myślę że należy dać szanse i poczekać co się tam pojawi. Mam tylko nadzieje ,że nie będzie to taka wiocha jak Boonga.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » czwartek, 11 października 2012, 09:56

ech ... czyli nowe "coś" w miejscu największej speluny w Bochni ... A jeśli dla Ciebie Chilli jest numer 1, to ja dziękuje bardzo ... Owszem, każdy ma gusta i guściki, ale jeśli CIebie zadowala swoim poziomem knajpeczka na Plantach, to coś faktycznie jest na rzeczy odnośnie wazelinowania knajpom na P i Ch.

ONLY Mała Czarna - poziom od samego początku, tyle w temacie. Amen i byle do jutrzejszego koncertu.

calabria89
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2009, 09:04
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: calabria89 » czwartek, 11 października 2012, 10:07

Z tego co wiem to nowa knajpa ma być dla trochę starszego towarzystwa - wstęp raczej od 21 lat.
Nowy właściciel jest z Krakowa,więc mam nadzieję ,że zrobi w lokalu selekcję.
Wydaje mi się ,że Bochnia "dorosła" już do klubu gdzie nie wszyscy będą wpuszczani.
Bo mamy już w naszym mieście kilka miejsc gdzie każdy może wejść i widzimy jak to się kończy.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » czwartek, 11 października 2012, 11:09

Pepe oraz Chilli z tego co pamiętam też miały być od 21 lat ... Aczkolwiek jak najbardziej 3mam kciuki za właściciela z Krakowa, by 3mał poziom, jeśli naprawdę będzie to knajpa z kulturą, poziomem - jestem na TAK!

InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » czwartek, 11 października 2012, 11:26

Takiktosik możesz się jarać knajpą w której śmierdzi stęchlizną jest 20 miejsc w super niewygodnych kanapach, podstarzałe towarzystwo wspominające czasy hipisów, ale pamiętaj nie jesteś wyrocznią, każdy ma prawo lubić to co chce ja mam 23 lata i lubię tańczyć i towarzystwo młodych ludzi wiec nie mów mi jak knajpa ma mi się podobać. Mc jest dla mnie nudne jak flaki z olejem pewnie miedzy innymi przez takich ludzi jak ty co to wiedzą wszystko najlepiej i jarają się bardzo marnymi koncertami uważając się za znawców muzyki. Mam prawo słodzić knajpą które lubię. A ty szykuj koszulkę na następny koncert i baw się dobrze

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: takiktosik » czwartek, 11 października 2012, 11:47

powiem Ci tak : w du*** byłaś, gó*** widziałaś. Tyle, i aż tyle ...

aha, i pisze się knajpom a nie knajpą ... ( jeśli chodzi o przedostatnie zdanie ... )

InkaB
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 21:02
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: InkaB » czwartek, 11 października 2012, 13:54

Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam bo cóż można było oczekiwać po tak prostym chłopie, który nie dość że nie mam nic mądrego do powiedzenia to leczy tu swoje kompleksy a do tego zachwyca się tak marną KNAJPOM jak mc. Nie pozdrawiam Cię chłopaku który wszędzie byłeś wszystko widziałeś i oczywiście wszystko wiesz najlepiej.

calabria89
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2009, 09:04
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: calabria89 » czwartek, 11 października 2012, 14:35

Moim zdaniem to ludzie przebywający w danym lokalu ,ustalają jego poziom , więc selekcja przed wejściem to sprawa decydująca. Jednym słowem - kogo wpuścisz do środka taki poziom będziesz miał.

Obawiam się niestety ,że ludzie ,którzy nie zostaną wpuszczeni do klubu, mogą potem wylewać swoje żale na lewo i prawo i robić złą reklamę knajpie , która w rzeczywistości jest naprawdę ok.

Ale pożyjemy zobaczymy, również trzymam kciuki za nowego właściciela, bo miejsce ma naprawdę potencjał.

smakosz
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 13:46
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: smakosz » piątek, 12 października 2012, 07:51

Jak bedzie ochrona z Bochni która wpuszcza swoich ziomków najczesciej zadymiarzy to nigdzie spokoju nie bedzie,tyle w temacie.

calabria89
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2009, 09:04
Kontaktowanie:

Re: Ponowne otwarcie syfu

Postautor: calabria89 » piątek, 12 października 2012, 08:47

Smakoszu zgadzam się z Tobą w 100 %. Bramka musi być z poza Bochni.
Ci bocheńscy "ochroniarze" , którzy pracowali w PEPE to była totalna porażka.
Odwracanie głowy w drugą stronę gdy coś się działo to chyba raczej słaba reakcja ze strony osoby, która miała dbać o bezpieczeństwo w lokalu.

king
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 3 sierpnia 2014, 17:54
Kontaktowanie:

Re: Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Postautor: king » niedziela, 3 sierpnia 2014, 18:21

Kilka słów o klubie syrenka, czy boonga-boonga
Ponieważ Chili było nieczynne, poszliśmy wczoraj do syrenki.
Barmanka - porażka, kto ja zatrudnił??? Niemiła i ciapowata do potęgi, wręcz gburowata.
W środku duchota, z tańczących sie dosłownie lało.
Ale mimo to bawiliśmy sie dobrze, bo to od towarzystwa przede wszystkim zależy udana zabawa.
Nagle ni w pięć ni w dziesięć, bez wcześniejszego uprzedzenia, wyłączyli muzykę, chociaż kilka par tańczyło, i kazali wyjść, bo oni zamykają lokal, na stoliku mieliśmy kilka drinków chwilę wcześniej zamówionych, nie interesowało ich to że chcielibyśmy przynajmniej te drinki wypić, w końcu za nie zapłaciliśmy. Powiedzieli, że pracowali cała noc i koniec, zamykają, mamy wyjść..... Mogli uprzedzić, ze zamykają o 5tej, to przynajmniej nie kupowalibyśmy tylu drinków :evil:
NIE POLECAM TEGO KLUBU, strata czasu i pieniędzy...
Omijacie syrenkę z daleka, chyba ze wpadniecie tam tylko na chwilę, żeby sie obsługa za bardzo nie zmęczyła przy Was :?

doesntreallymatter
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 1 lipca 2014, 12:51
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Postautor: doesntreallymatter » wtorek, 5 sierpnia 2014, 16:58

Według mnie otwarcie jakiegokolwiek sensownego klubu na poziomie w Bochni, wiąże się z cudem. Nie sądzę żeby w najbliższym czasie powstała bardziej kulturalna knajpa jak np. mała czarna. Swego czasu byłem w Boonga boonga i to co zobaczyłem to była porażka - muzyka to totalna disco-biesiadno-nawalanka, pełno zsolarowanych lasek z tipsami na pół metra w panterce i białych kozaczkach - zero mózgu, nawalone, spódnice o 2 rozmiary za małe i pół cycków na wierzchu, a do tego tak zwane pseudo byczki czyli szczupli i mizerni kolesie wysmarowani jakimś samoopalaczem w obcisłych białych koszulkach i podróbkach adidasów albo nike, udający królów imprezy, tańczący jak firma do wybijania okien, albo jakby ich prąd poraził i kozaczący na prawo i na lewo. Po takim towarzystwie można się spodziewać tylko syfu, bójek i rzygania po krzakach. Ta hołota po całym dniu pracy w polu albo skrobania piór z kury przyjeżdża i zasila swoim towarzystwem nasze Bocheńskie kluby. Dziękuje, ale wole Kraków.

anga
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 1 kwietnia 2010, 12:51
Kontaktowanie:

Re: Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Postautor: anga » czwartek, 7 sierpnia 2014, 16:48

do ~doesntreallymatter masz racje i duzo ludzi wlasnie wybiera krakow bo szkoda w taką chołotę wchodzić i tylko nieprzyjemnosci sobie narobic. Kazdy na poziomie woli pojechac do krakowa i w normalnych klubach poszaleć. :) KRK górą :))

Mariann
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 8 października 2014, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Nowa dyskoteka - Boonga Boonga

Postautor: Mariann » środa, 8 października 2014, 13:25

Chcę się kulturalnego klubu z dobrym klimatem ,to trzeba się wybrać do miasta z cywilizowanymi ludźmi :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości