Verva Band - zespół

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sebo
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 13:32
Kontaktowanie:

Verva Band - zespół

Postautor: sebo » czwartek, 22 grudnia 2011, 13:35

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego teledysku, który powstał przy współpracy z Piotrem Lekkim (KwartStudio) http://www.kwartstudio.pl oraz Sławkiem Potaszem (Allinclusiveagency) http://www.allinclusiveagency.pl !!
http://www.youtube.com/watch?v=iG9m6Lxq-PI

bumblebee
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: bumblebee » czwartek, 22 grudnia 2011, 14:47

No i co? Mamy wychwalać? Tylko po co nagrywać to ponownie? Nie trzeba było zainwestować w coś własnego?

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: przemo » czwartek, 22 grudnia 2011, 14:49

Teledysk bardzo fajny. Bardzo miło się to ogląda. Fajne miejsce. Cover również b.fajny. Wokal tylko do mnie nie uderza. Zbyt delikatny. Wokaliście życzę więcej vervy! pewności siebie ;) Ale ogólnie bardzo fajnie.
Nagrajcie coś swojego. Chętnie posłucham.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: Ulver » czwartek, 22 grudnia 2011, 15:03

Nie, no spoko. Tylko ten akurat kawałek w Waszym wykonaniu, taki jakiś dziwny. Nie odbierajcie tego jako złośliwość, ale nie pasuje do Was. Jeszcze jakbyście ubrali peruki z długim włosem, jeansy z rozporkami wypchanymi skarpetkami, któryś z gitarzystów miał zapalonego szluga wsadzonego między stroiki i malowałoby się alkoholowe i życiowe zmęczenie na twarzach, to byłaby taka fajna parodia. A tak, to jakoś przytłaczające to wszystko, ugrzecznione i jakieś takie oazowe. Jak słyszy się o tym paznokciu, o tym seksie i „że egzamin mam”, to mi to się kojarzy z jakąś piosenką o onaniście, któremu paznokieć zlazł od wiadomej czynności i na dodatek chwali się egzaminem tylko, że chyba próbnym gimnazjalnym. Powinno być z jajem, na otwartej przestrzeni, na wietrze, krzyknąć „było nas trzech!!!”, zamanifestować jedność tej trójki której przyświecał jeden cel. A tak, to ciemno jak w d%*ie dookoła, grzecznie, a te szperacze jak by jakiś zwiastun, że za chwilę psiarnia wpadnie i zawoła „stać jesteście otoczeni! Co tu robicie?!”. Ale ogólnie spoko i życzę Wam sukcesów i własnych, eleganckich kawałków. :wink:

sebo
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 13:32
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: sebo » czwartek, 22 grudnia 2011, 15:05


bumblebee
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: bumblebee » czwartek, 22 grudnia 2011, 19:31

Absolutnie się nie bulwersuję Sebo. Kliknąłem link i zamknąłem jak usłyszałem, że to przecież przebój perfectu... Mam wrażenie, że nie do końca wokalista zna życie, aby interpretować tenże tekst Olewicza, dlatego o mnie to nie przemawia. Tekst dotyczył trudnych sytuacji sprzed 30 lat i dotyczył ludzi dojrzałych... A poza tym to wszystko super, macie instrumenty, możliwości...po co tracić czas na odgrzewanie wszystkim znanego kotleta? No chyba, że to ma być zwykłe chałturzenie, no to OK :)

rdk
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2009, 09:55
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: rdk » czwartek, 22 grudnia 2011, 20:50

A mnie się podoba! :) Sebo zaje**sta solówka!! tylko szkoda że taka krótka ;p

Pozdro od Ferii!

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: ja1212 » czwartek, 22 grudnia 2011, 21:35


pikoNdie
Częsty gość
Posty: 44
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 19:37
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: pikoNdie » piątek, 23 grudnia 2011, 21:57

bumblebeem,Ulver,ja1212

Zdaje mi się, że kompletnie nie rozumiecie istoty nagrania tego coveru oraz klipu do niego.
Rozumiem, że można nie znać zespołu Verva Band - nie każdy jest omnibusem - ale końcowy napis kwituje każdy z waszych nietrafionych komentarzy.
Przypomne:
"Tak, gramy po weselach".
Istotą nagrania tego klipu (przynajmniej w moim rozumieniu) jest pokazanie poziomu zespołu Verva. Jak na zespół grający po weselach to to co zaprezentowali nam panowie z Vervy jest naprawde dobre. Miałem okazje słyszeć kilka zespołów grających chałture i żaden z nich nie wykonałby tak trudnego utworu w tak dobry sposób.
A wydaje mi się, że tutaj wcale nie chodziło oto żeby naśladować perfect, oddać charakter numeru, tylko pokazać jak dobrze technicznie, czysto, równo można go zagrać.
Ogólnie rzecz biorąc utwór jest bardzo dopracowany, nie zrobiony na odpieprz się, chłopaki nie poszli na łatwizne.
Jestem pełen podziwu, jeśli wszystkie numery tak gracie na weselach to ja was absolutnie kupuje i jak będe miał w planach wesele to taki chce wyłącznie sprawdzony pewny zespół, a nie np. bande 4 starych panów, którzy udają że grają i mają nadzieje że nikt nie zauważy, że wszystko leci z nagrania lub zespołu który leci na wypracowanej sławie a tu sie okazuje że pół ekipy nie ma ochoty już grać bo popili i już sie zbierają, a tu dopiero 3 nad ranem.
Pozdrawiam i Gratuluje :)
Zwłaszcza wycinarskiej solowki na gitarze :)

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: Ulver » piątek, 23 grudnia 2011, 23:08


pikoNdie
Częsty gość
Posty: 44
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 19:37
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: pikoNdie » piątek, 23 grudnia 2011, 23:41

Dziwne, bo zdaje mi się że ludzie oczekują na weselach nie rockowej wersji Cyganeczki Zosi, a utwory, do których są przyzwyczajeni zagranych od a do z.
Wydaje mi się, że chcą (i osobiście bym chciał, gdybym wybierał zespół weselny) przede wszystkim profesionalizmu połączonego z poprawnością i właśnie werwą :) A chłopaki to mają !
Do mnie w tym jedynym wyjątkowym dniu nie przemówiłaby jakakolwiek próba innowacji muzyki, która JUŻ się kupiła i jest sprawdzona.
No i cóż, ogólnie nie bronie chłopaków (nie jestem członkiem ich zespołu), kawałek broni się sam. Udowodnili, że wiedzą co robią i pracują nad sobą :)

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: Ulver » sobota, 24 grudnia 2011, 00:02


pikoNdie
Częsty gość
Posty: 44
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 19:37
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: pikoNdie » sobota, 24 grudnia 2011, 12:25

Bądź łaskaw i wskaż mi, gdzie napisałem, że mają rockowo grać piosenki weselne po weselach?"
:
"Gdyby zamiast "Autobiografii" z weselną manierą, zagrali we własnej aranżacji "Złoty krążek", czy "On zimny, ona gorąca" - z rockowym zacięciem, może by akurat mnie to poruszyło."
eee ale dobra, w tym szczególnym dniu nie ma co zacierać sobie oczu :) Wesołych, spokojnych świąt !
Moje zdanie jest takie, że chłopaki zrobili dobrą robote i napewno dzięki temu będą mieć więcej klientów :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: Ulver » sobota, 24 grudnia 2011, 13:28


bumblebee
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: bumblebee » sobota, 24 grudnia 2011, 13:40

ech święta idą... nie ma co się kłócić... co sobie nagrali - to mają... widocznie mają takie ograniczenie, że tylko weselne sceny im zostają :(

Awatar użytkownika
grzesiek2805
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 23 kwietnia 2010, 22:23
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: grzesiek2805 » sobota, 24 grudnia 2011, 22:07

Chłopaki, no wszystko fajnie, profeska miks i nagranie, ale nasuwa się pytanie: Po co? Czemu cover, a nie własny kawałek? Zakładam, że wkład w zrealizowanie tego teledysku nie był mały, więc, czy nie lepiej byloby tą kasę przeznaczyc na promowanie siebie przez własne kawałki? No chyba, że nie tworzycie (w co wątpię, bo umiejętności macie niemałe).

Awatar użytkownika
Szalona_kati
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2005, 20:29
Lokalizacja: wiadomo chyba;P
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - Autobiografia (cover) HD

Postautor: Szalona_kati » czwartek, 29 grudnia 2011, 19:29

Mi się podobało;) Wokal można faktycznie bardziej dynamicznie ale, saksofon super;) W ogóle instrumentalnie super;) Oby tak dalej, trzymam kciuki i nie marudźcie bo chłopaki zdąża jeszcze coś swojego nagrać, a od coverów każdy chyba zaczyna...;)

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Verva Band - zespół

Postautor: przemo » niedziela, 23 grudnia 2012, 22:29

Cukierkowe last christmas ;) /
http://www.youtube.com/watch?v=gOqTOBkVRhc
Muzyczne życzenia świąteczne w autorskiej aranżacji zespołu Verva Band.

;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości