2017 - Petla Theth Albania na motorze ?

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
krzysiek1
Częsty gość
Posty: 44
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2012, 09:47
Kontaktowanie:

2017 - Petla Theth Albania na motorze ?

Postautor: krzysiek1 » sobota, 3 grudnia 2016, 23:38

Witam

Tym razem planuje jechac sam (tzn bez zony).
Z Albania mialem raz przyjemnosc raz ale byla niestety tylko krajem tranzytowym kiedy wracalem z Grecji. Niestey moja zone nie zaciekawila a wrecz przeciwnie ,wiec mam plany jechac sam.

Niestety posiadam tylko 7 dni na wyjazd co nie pozwoli mi zobaczyc zbyt wiele, ale z racji ze jestem dlugodystantowcem (lubie jechac i jechac i jechac.. :) ) to mysle ze powinienem co nieco zobaczyc..

Moj cel - objechac tzw petle THETH
Termin to albo polowa lipca lub polowa sierpnia

Oczywsice moj motor to ciezki GSA wiec nie bedzie latwo lecz nie zniecham sie bo wiem ze takimi tez juz tam jezdzili z to powodzeniem.

Jesli znosisz trudy dlugiej podrozy na moto, masz ochote na taki wyjazd i odpowiedni w miare motor to zapraszam na wspolny wyjazd.

Spanie w namiocie jak najbardzie i zdala od cywilizacji .

Temat zaczynam troche wczesnie i mam nadzieje ze sie ktos znajdzie ...

Pozdr

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: 2017 - Petla Theth Albania na motorze ?

Postautor: hOMER » poniedziałek, 5 grudnia 2016, 15:12


krzysiek1
Częsty gość
Posty: 44
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2012, 09:47
Kontaktowanie:

Re: 2017 - Petla Theth Albania na motorze ?

Postautor: krzysiek1 » piątek, 9 grudnia 2016, 20:40

Dzieki wielkie hOMER :)

Patrzylem na Twoje przygody z OFFROAD-em i tylko pooozazdroscic tych wrazen :).....

Moze kiedys zakupie 4X4 i sie dolacze na jakies wypady ale jak narazie motor jest mi bardziej bliski...

P.S byles moze w Lukomir, wioska w BiH ?

dzieki

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości