Wycieczka zorganizowana

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Wycieczka zorganizowana

Postautor: daga34 » czwartek, 23 czerwca 2016, 12:18

Jeżeli ktoś z Was wybierałbym się do Krakowa zorganizowaną grupą, sprawdźcie sobie . Ta firma organizuje wycieczki po Krakowie i w okolice miasta. Wydaje mi się, ze będąc w Małopolsce warto zobaczyć również takie miejsca, jak kopalnia soli w Wieliczce, Zakopane, Krynica Zdrój itp. Poza tym firma oferuje także połączenia/transfery międzynarodowe.

blazejl
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 8 lipca 2016, 12:57
Kontaktowanie:

Re: Wycieczka zorganizowana

Postautor: blazejl » piątek, 8 lipca 2016, 13:06

Jeżeli chodzi o organizowane grupy wycieczkowe to szczerze mogę polecić. Sam byłem na dwóch takich zwiedzaniach w Krakowie i mam wrażenie, że dowiedziałem się dużo więcej niż gdybym zwiedzał na własną rękę.


Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wycieczka zorganizowana

Postautor: Alicja40 » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 22:22

Ja wolę jednak poznawać nowe miejsca na własną rękę. Zawsze to można czas sobie zorganizować dowolnie i człowiek nie jest uwiązany.

Kmiso
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Wycieczka zorganizowana

Postautor: Kmiso » wtorek, 3 stycznia 2017, 12:17

Ciekawa stronka, dzięki za podpowiedź. Choć nie ukrywam, że ja też najczęściej wybieram wycieczki indywidualne.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Wycieczka zorganizowana

Postautor: dominikgala9 » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 13:34

O fajnie, może się przydać do kolekcji. Ze swojej strony zaś mogę polecić tę firmę, http://grupaaktywni.pl/[/url], robili nam w Krakowie wycieczkę szkolną i dzieciaki były zachwycone, nie było nudy.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Wycieczka zorganizowana

Postautor: Martaska » wtorek, 31 lipca 2018, 20:07

Widzę, że niektóre osoby z Was poruszają temat wycieczki do Zakopanego. Szczerze takie rozwiązanie polecam jeśli tylko lubicie góry ! Byłam w tym mieście naprawdę wiele razy i zawsze czy to zimą czy latem zachwyca swoimi widokami. Mam tam również wiele znajomych oraz sprawdzone noclegi. Jednym z nich jest willa u Bachledów (tutaj macie więcej opisów i zdjęcia - https://nocleg.pl/willa-u-bachledow-zakopane ). Myślę, że na taki wyjazd będzie ona odpowiednim rozwiązaniem

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość