Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Gdzie na imprezę? Koncerty, wydarzenia plenerowe, wystawy, wernisaże. Jak zagospodarować wolne chwile?
reamonn
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 20 marca 2012, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: reamonn » wtorek, 20 marca 2012, 13:24

Polecam OJ Progres Proszówki. Mają wyjątkowe podejście do jeźdźca i konia. Super ujeżdzalnia, duża :) a na dniach mają uruchomić hale! :D Tereny są piękne i zachwyciły mnie swoją różnorodnością.
Podaję adres stronki, tam znajdziecie namiary na Ośrodek

Awatar użytkownika
michdom
Częsty gość
Posty: 81
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 17:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: michdom » wtorek, 20 marca 2012, 14:58


Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Guru » wtorek, 20 marca 2012, 15:48

Tereny są pieknę. Racja jezdzę tamtędy codziennie. Rzygać mi się chcę od tych pieknych terenów z jednej strony masarnia z drugiej Stepy Akermańskie, Przy okazji co jakiś czas przewali się jakaś cięzarówka z autostrady. Bajka !

reamonn
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 20 marca 2012, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: reamonn » wtorek, 20 marca 2012, 19:37

*michdom: zachwyconych na pewno, to Ośrodek w którym jeźdźca traktuje się naprawdę profesjonalnie. Jestem tym wyjątkowo zachwycona. To nie pierwsze miejsce w którym jeżdżę, a jeżdżę już wiele lat, ale jedyne jakie mogłabym polecić z czystym sumieniem.

*guru: jeździsz? a czym? i o jakie tereny Tobie chodzi? Mi chodziło o różnorodność wyjazdów w teren w siodle. Kilka godzin w siodle w zróżnicowanym terenie: podjazdy dłuższy galop na łąkach, ścieżki, kawałki leśne oraz możliwość pobrodzenia w Rabie. Tego nie miałam w Niepołomicach gdzie jeździłam wcześniej kilka lat. Skoro "rzygać" Ci się chce od tych terenów może warto zmienić trasę ;) Pozdrawiam Cię serdecznie.

steryd
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 października 2010, 10:43
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: steryd » środa, 21 marca 2012, 13:14

Ja polecam stadnine w chodenicach. nauka u Pana Michała. Bardzooo profesjonalnie :D Super tereny do jazdy. Miła atmosfera. No i przedewszystkim efektywne nauczanie :D

corneliu
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2014, 01:14
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: corneliu » wtorek, 6 maja 2014, 01:19

Jako że temat się nieco zdezaktualizował więc zapytam o świeże informacje - ma ktoś pojęcie gdzie w okolicach Bochni można nauczyć się jeździć konno i jakie są ceny?

ewe1990
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 11 lutego 2014, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: ewe1990 » wtorek, 6 maja 2014, 16:53

Ja polecam stadninę w Chodenicach u p. Michała. Profesjonalne podejście, dobrze ułożone konie. :)

Loly
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2014, 11:22
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Loly » czwartek, 5 czerwca 2014, 11:30

Fajnie jest w Proszówkach. Są duże konie oraz kucyki.
Miłe instruktorki i można jeździć także jak pada bo jest zadaszenie ale ja i i tak tylko terreny :D

Kuce były też w Brzesku, nie wiem jak teraz??

sorge
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 15:27
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: sorge » poniedziałek, 9 czerwca 2014, 10:02

Też jestem zainteresowana nauką jazdy konnej w Bochni od podstaw dla dziecka 7 lat.Orientuje się ktoś, gdzie jest możliwość, jakie są ceny? No i rozumiem, że "w Bochni" tzn. że da się dotrzeć pieszo, ew. autobusem jakimś, a nie konieczny dojazd samochodem

Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Ink@ » poniedziałek, 9 czerwca 2014, 10:56

Jak wyżej, również polecam p. Michała w Chodenicach. Dojazd autobusem, linią nr 5a - bardzo blisko przystanku :)

Loly
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2014, 11:22
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Loly » poniedziałek, 9 czerwca 2014, 12:57

Do Proszówek- autobus 11 ( nie wiem czy 10 też tam jeździ?) oraz busy praktycznie pod samą stajnię :) . Z tego co pamiętam D-busy.
Sorge- cennik jest na stronce- www.oj-progres.pl
www.konik-klub.pl

roshpunka2
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2015, 17:03
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: roshpunka2 » niedziela, 28 czerwca 2015, 17:53

Również polecam Ośrodek Jeździecki Proszówki! Faktycznie możliwość jazdy pod dachem (kryta hala) w razie deszczu jest nieoceniona :) Do dyspozycji są też tereny w okolicach Raby :) Najlepiej zadzwonić, umówić się i przekonać się samemu.

Zaczynają się wakacje i ośrodek oferuje półkolonie/warsztaty, o wszystkim można przeczytać na stronie: http://oj-progres.pl/wakacyjne-warsztat ... eckie.html

kodor
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: kodor » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 14:05

Czy takie elementy - http://horsepol.pl/bryczesy-dzieciece/1 ... atowe.html trzeba posiadać pod amatorską jazdę? W sensie jeśli tylko będziemy chcieli na poważnie do tego podejść, jeździć systematycznie?

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Kocik » niedziela, 25 września 2016, 16:52

To piękna sprawa jazda konna, sama chętnie bym pogalopowała. Trochę kiedyś jeździłam ale zarzuciłam.

Jedrzej
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:14
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jazda konna / nauka jazdy na koniu.

Postautor: Jedrzej » poniedziałek, 5 grudnia 2016, 07:23

Kocik, tak to już jest z jeździectwem. W młodości fascynuje, a później brakuje czasu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Muzyka, Kultura, Czas wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość